Akne Görünümlü Ciltler İçin Temizleme Jeli pH 5.5 200 ml

Anti Bakteriyel Azelaik Kompleks

Azelaik Kompleks içeren bu setin 1. adımı olan Yüz Temizleme Jeli pH 5.5 cildi anti-bakteriyel bir etki ile doğrudan temizler. Ciltteki kirliliği efektif biçimde azaltırken, cildin sebum ( yağ ) üretimini de dengelediği yapılan klinik çalışmalarda ortaya konulmuştur. Ciltteki kızarıklık ve iltihabı hızlıca azaltırken cildiniz için oldukça nazik bir bakım sağlar. %5 Azelaik Kompleks içeren bu formülasyon, derinlere inerek gözeneklere kadar antibakteriyel temizlik sağlar ve pH 5.5 oran..

Akne Görünümlü Ciltler İçin Yüz Kremi 40 ml

Anti Bakteriyel Azelaik Kompleks

Azelaik Kompleks içeren bu setin 3. ve son adımı olan Yüz Kremi; cildin sebum ( yağ ) değerinde anlamlı azalma sağlarken cildin ihtiyacı olan nemi tedarik eder. Cilde nemi tutmasını öğretir. Tahriş, kaşıntı ve yan etki yaratmayan Yüz Kremi, ciltteki leke ve iltihapları efektif biçimde azaltır. %8 Azelaik kompleks içeren bu formülasyon; aloe vera ve panthenol ile cildi yeniler ve yağlı cilt tiplerine mat etkili bir bakım sağlar. Lokal uygulamalara da uygundur. ..

Akne Görünümlü Ciltler İçin Yüz Toniği 200 ml

Anti Bakteriyel Azelaik Kompleks

Azelaik Kompleks içeren bu setin 2. adımı olan Yüz Toniği; gözenekleri derinlemesine temizler, ciltte oluşmuş lekeleri efektif biçimde azaltır ve cildin sebum ( yağ ) üretimini dengelediği yapılan klinik çalışmalarda ortaya konmuştur. . Ciltteki kirliliği efektif biçimde azaltırken, daha sonraki bakım uygulamaları için cildi hazır hale getirir. Ciltteki kızarıklık ve iltihabı hızlıca azaltır, anti-bakteriyel efekt ile temizler ve hamamelis ekstraktı ile gözenekleri arıtır. Cilt için..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)